| psycho_5607 a întrebat:

Care sunt cele mai bune site`uri de shopping online?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.rvl-shop.com. Gasesti produse atat pentru fete cat si pentru baieti, iar petrurile pornesc de la 20 de Lei.

| samaniela a răspuns:

Http://www.samaniela.ro/ este un site care aduce la comanda produse pentru adulti si copii, bebelusi si viitoare mamici din magazine precum: H&M, Bonprix, Esprit, SOliver, Next, Dress for less, I'M Walking etc

| samaniela a răspuns:

Http://www.samaniela.ro/
Este un site de prezentare al unor mari magazine, care aduce produse pe baza de comanda din toata Europa.