| MuCelMic a întrebat:

Se poate face shopping online de la Kaufland? daca te inregistrezi la ei pe site...

Răspuns Câştigător
| andreipred26 a răspuns:

Nu se poate pentru ca sunt in principal produse alimentare!

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De la nemernicii aia care tolereaza angajatii unguri care nu vor sa vinda unui roman si il mai si injura? Se le dai m*&e online, poate. Eu nu mai calc pe la ei.

| goguPatent a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Hmm, si tu ai picat in plasa cautatorului de senzational care a facut filmuletul pentru ceva like uri pe Facebook?

Adevarul e ca toti ne ducem sa luam mici si filmam evenimentul. Ba mai mult pornim camera doar cand incepe sa iasa din context evenimentul happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru goguPatent):

Daca ai urmarit filmul ala presupun ca ai si auzit introducerea cand povesteste de ce s-a dus acolo. A vrut sa i se confirme un fapt complet aberant de care auzise. I s-a confirmat. Tu tii cu lupul? Asta e un motiv in plus, eu de cate ori le-am batut obrazul ca scria sus "ardei bianca Romania" si pe lada scria clar Turcia sau Ungaria...

| goguPatent a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ca tot au trecut vreo 5 zile, sper ca ai aflat si tu de atunci ca a fost o facatura si filmul e editat in asa fel incat sa iasa porcaria care a iesit. Deci pe scurt a cam prostit online ul pentru niste like uri.

| goguPatent a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Inteleg ca nu iti place raspunsul meu ca nu e pe aceeasi lungime de unda, dar nu tot ce zboara se mananca si nu tot ce se posteaza pe Facebook nu e adevarat.

Uite cat de bine e documentata problema aici

https://lucianmindruta.com/......nteretnic/

Da stiu, nu iti convine, ca nu ai avut dreptate si ai picat in plasa fake news. Aia e, toti patit asa. Chiar daca tie iti convenea rezultatul final, lucrurile au stat altfel.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru goguPatent):

Vad ca toata lumea omite ca a fost un omuletz de la OPC Brasov ziua urmatoare, IN TIMPUL PROGRAMULUI, si a fost tratat la fel. Deeeeci?

| florinbercea a răspuns:

Da

| melisamelintioi81 a răspuns:

Da,poți comanda..doar alimentele nu le poți comanda, dar obiectele poți...trebuie doar sa.ți faci cont kaufland mai bine spus : (sa te inregistrezi la ei) :*
Fundă?