| dulc3'maria a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase melodii indiene cele mai frumoase sau cea mai frumoasa ia funditalove struckpoooplove struck

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/vali_negrutzu/e78caaa4630f03 cea mai frumoasa care am ask vreodata

| GiiaaBăă a răspuns:

Ana, melodia care iai sugerato, nu este indiana! Adica, are ritm indienesc, are, cum sa spun eu, cand o asculti ti se para ca e indiana dar nu este! Si limba care o canta nu este indiana! Si melodia se numeste Bhromor Koio gia, care inseamna Am gresit pe nu stiu ce limba! Si cel care o canta, sau cea care o canta nu cred ca are o voce asa subtire ca de indianca, numai in cazul in care este barbat! Si mie imi place melodie si probabil ca este indiana!

| GiiaaBăă a răspuns:

Am gasit, melodie este bengaleza! Ana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase melodii indiene se gasesc in filmul "Cand dragostea invinge", iti sugerez sal vizionezi daca nu l-ai vazut pana acum! Dintre toate filmele indiene pe care le-am vizionat acesta este singurul care m-a impresionat atat artistic cat si moral, iar melodiile din el sunt FOARTE FRUMOASE. Sper ca nu te-am plictisit cu sfaturile mele. te pupa Diana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase as zice ca se aflu in filmul "Dhoom 2", un film extraordinar,,,, la fel ca is toate piesele din el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaliyon ca chaman, chhabeela, incearcale pe astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mia frumoase meloti este om santi om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca http://www.youtube.com/watch?v=77fc1HptIC8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit cele mai frumoase cantece indiene si ele sunt din a ta pentru totdeauna, din in cautarea fericirii, zaara si triunghiul iubirii pe idia forum da acum nu mai stiu unde sau pe ce site le-am gasit! da' stiu sigur ca era ceva cu INDIA' forum! bafta la cautari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alisha chinai-bebo, neeraj shridhar-lakh lakh

| Aly_6379 a răspuns:

Asculta si melodia asta ca este super : Katrina Kaif - Zara Zara Touch Me

| iubire13 a răspuns (pentru Aly_6379):

Sun de acord cu tine