| Lotenzo0192 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe si bune tigari Dunhill? sunt incepator...

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca esti incepator, nu fi bou. Fumeaza-le pe cele cu gust bun, si nu te fa dependent de ele, ca majoritatea idiotilor.
Eu iti recomand Kent Switch.
Si ceva mix 'olandez', daca ai bani si intr-adevar cauti ceva misto, nu maimutareala de adolescenti.

| Freya1 a răspuns:

Ia slim

| JackR a răspuns:

Fine Cut White. Dar decat sa fumezi asa ceva, sau treci la chestii serioase sau renunti complet.

| christall a răspuns:

Si uite asa o sa treci la unele mai puternice..in timp. Inca mai ai o sansa, sa te lasi.