| bibitza a întrebat:

Cum fac sa vad la ce intrebari am primit voturile stupide, amuzante si tot asa?

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ca sa vezi doar ce fel de voturi ai primit te duci pe fiecare raspuns in parte si... vezi.
De la cine ai primit voturile? Poti vedea doar daca mergi la fiecare utilizator in profil sa vezi ce voturi a dat...

| dulshe a răspuns:

Nu ai putea, singurul lucru care poti sa-l faci e sa urmaresti fiecare intrebare(in care ai raspuns) si doar atunci vezi

| DenissaDeea a răspuns:

Trebuie sa accesezi obtiunea''Tinema logat''si in stanga pagini a site-ului ai''Raspunsurile mele''si accesezi intrebari la care ai raspuns si vezi la ce intrebari ai primit voturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate ai vrut să spui ce răspunsuri ai dat, nu la întrebări?
Intri în fereastra "răspunsurile mele" și urmărești voturile primite.
Pa, pa.