| x2LoveMyWorld a întrebat:

Dati - mi si mie niste provocari tari pentru Adevar Si Provocare! Cele mai trasnite primesc Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.

Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude.

Alege un jucator de sex opus. Scoate-l din joc si trimite-l in alta camera pana va veni iar randul tau. Daca intre timp trece randul lui, atunci cand se intoarce va trebui sa te sarute.
Fa cinci flotari.

Spala pe dinti al treilea jucator din partea stanga.

Mananca un mar suspendat de un snur, cu mainile legate la spate.

Have fun.

| x2LoveMyWorld explică (pentru Dariusuu):

Imi place cea cu baia laughing

3 răspunsuri:
| ByBoysMb a răspuns:

1. Puneti in palma gheata+sare si strange
2. Danseaza pe trecerea de pietoni GANGNAM STYLE happy
3. Date cu skateul pe scari happy
4.Iai interviu la un om happy
5. Pupal pe iubitul daca esti fata iubita daca esti baiat in fata camerei pe gurahappy
6.Fa box cu un prieten/a de ata al tauhappy
7.O funda pentru provocari happy
8.Succes la ADEVAR SI PROVOCARE!

| geanipusy a răspuns:

Tresesteti tata la 1:00 dimneata si riga cucuriguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu333♥♥