| Nobodyy a întrebat:

Care sunt desenele care au fost pe Jetix/Fox kids? Adica cele ca si:
-Ce-i cu Andy?
-Copii de la 402
-Viata cu louie
-Spioanele
-Laboratorul lui Dexter
-Gemenii Cramp
-Povestirile lui Hans Christian Andersen
-Simsala grimm
Si mai era unul cu niste caini ce salvau lumea ceva gen laughing dar nu imi amintesc numele. In afara de cele de mai sus, care ar mai fi?

Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Desenele copilariei...ce vremuri:x Eu le mai pot revedea aici: http://desenele-copilariei.net/
Vizionare placuta!:)

4 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Laboratorul lui Dexter si Gemenii Cramp erau pe Cartoon. Apoi Andersen povestitorul si Simsala Grimm erau pe Minimax, daca nu ma insala memoria.
Pe Jetix stiu ca mai era "Caine rau", "Cei patru fantastici", "Familia tofu", "Inspector Gadget", "Tutenstein", "WITCH"... happy

| green1apple a răspuns:

Gemenii Cramp este pe Cartoon Network, Laboratorul lui Dexter este si pe Cartoon Network si pe Boomerang.

Răspuns utilizator avertizat
| Sonny_Sonia_1974 a răspuns:

Sonic x, spioanele, naruto, regele shaman, witch si altele