| andy_1634 a întrebat:

Care sunt desenele voastre favorite?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sh mie imi placea ``viata cu louie`, de fapt cred ca e singurul desen animat care mi-a placut cu adevarat.in rest ma mai uitam la ``ed, edd si eddye``(parca asa se numealaughing) si mai erau elea cu omul lup, sau ceva in genul.

| JustMe a răspuns:

Viata cu Louie era cel mai fainlove struck In rest imi mai placea ft mult Ce'i cu Andylove struck

| Rukhsandra a răspuns:

Viata cu Louie... cel mai tare love struck

| Daria a răspuns:

Pfff.ar fi muulte.Imi mai place inca sa ma uit la desene, chiar daca am 13 ani!
Cand eram mica imi placeau foarte mult toate desenele de pe Fox Kids:X
Viata cu Louie, Copiii de la 402, Pisoiul Eck, Mica Sirena, etc
:X

| traficanta a răspuns:

Mda a mai fost un raspuns, nu conteaza varsta in sufletul tau de adult inca se gaseste o particica de copil.

Erau frumoase alea dupa Fox kids.

Viata cu Louie, Spioanele.Copii de la 402, sunt si astea de acum dupa Disney Chanel frumoase, da cine se mai uitahappy?

| Yarinn a răspuns:

Pai, erau... "Viata cu Louie", "Ce-i cu Andy?", "Copiii de la 402", "Peter Pan", "Regele Shaman", etc. happy

| pitic13 a răspuns:

Tom and jerrybig grinbig grinbig grin
viata cu louie big grinbig grinbig grin

| Craciuuun a răspuns:

Pwey imi plac zack si cody, zeke si luther, phineas ferb, ti-e?

| oanna_7222 a răspuns:

Nu conteaza daca ai 13 ani daca ai 17 sau 20.

Desenele nu sunt neaparat pentru copii, eu ma uit chiar cu prietenul meu la elelaughing

1 Phineas si Ferb
2 Zack si Cody
3 Hannah Montanna
4 Brandy Si Domnul Mustacila
5 Billy si Mandy
6 Tom si Jerry
7 Looney tunes
8 Duck Dodgers laughing
9 Kid vs Kat

etc laughing) :*