| Mariiiiaa a întrebat:

Care sunt lucrurile care ii atrag pe baieti cel mai mult?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Pe lângă aspectul fizic, cred că băieţii apreciază o fată veselă cu simţul umorului. happy

| Unbearable a răspuns:

Fustele mini, tocurile, ochelarii de soare, decolteurile adanci sunt lucrurile ce atrag atentia baietilor din ziua de astazi. (majoritatea)E bine ca mai sunt si exceptii.

| AnnAnne a răspuns:

Sa mirosi frumos, sa fii feminina( dar nu pitipoanca), sa fii inteligenta, sa razi mult, sa fii glumeata, de gasca si cate si mai catelaughing...

| ACatalin a răspuns:

******,*****,*****, din cap pana intre... picioare. Scuze, am fost nesimtit, stiu, nu ma pot abtine. laughing. Ma doare capul deja, sunt prea multe, nu ti am fost de ajutor.rolling on the floor

| Kataloasa a răspuns:

In general sanii, fundul, fata. inteligenta mai putinoh go on dar oricum fiecare baiat are modul lui de gandire.