| abcdefg a întrebat:

Baieti, de ce va atrag asa de mult blondele?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Sunt frumoase, degeaba zic ei "da mie nu-mi plac blondele" eu am fost blonda vopsita 2 ani de zile, toti se tineau dupa mine erau lant, nu exagerez sper sa nu ma luati ca pe o fitoasa, si dupa ce m-am vopsit roscata am inceput si eu sa merg ca omu pe strada mai rar mi se intampla, dar inainte la tot pasu...

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Amu' fi serioasa, nu generaliza asa...
Mie imi plac, aaa, cum sa zic? naturalele, adica cele care nu se tot vopsesc si nu se machiaza atata. Blonde, brunete, satene, roscate.
Iar despre altii, pot sa zic ca sunt atrasi de opus, probabil ca brunetilor le plac blondele sau roscatele, blonzilor le plac brunetele. Sau doar sunt atrasi de exotic, si de aia le plac blondele pentru ca sunt mai rare la noi (ma refer la blonde natural).

| Zenithf a răspuns:

Au, pai ce zic ei nu are legatura de fel cu parul, ei zic asta dar gandesc de fapt: "eii, daca ar fi ea proasta sa o bag in pat si s-o inghesui de vreo doua ori". Deci?

| Floreenofficial a răspuns:

Imi plac blondele natural fiindca nu stiu emana frumusete, naturalete thinking
nu poti explica.fiecare cu ce simte. thinking

| Rukhsandra a răspuns:

Nu toti baieti sunt inebuniti dupa blonde.Sa sti ca si brunetele sunt bunewinking

| Adyr0 a răspuns:

Blonda = IQ-ul mai mic decat numarul de la pantof = prada usoara laughing

| claudiea79 a răspuns:

Sint barbatii care le plac blondele alti care le plac brunetele. depinde cum era mama respectivului cind era el mic.sau daca a avut vreo deceptie cu vreo blonda toata viata se va uita la brunete

| Jeremy1 a răspuns:

Din punct de vedere al aspectului, o blonda nu prea ma atrage. Nu stiu de ce.

| abcdefg explică:

Eu am pus intrebarea pentru ca jumatate din baietii pe care ii cunosc spun la fiecare fata pe care o vad "ah, ce buna era daca era blonda". Stiu ca nu conteaza culoarea parului, dar era o intrebare asa.generala

| abcdefg explică:

Si eu sunt satena, si nu vreau sa o luati ca pe un atac asupra blondelor happy

| FunkYboy a răspuns:

Mie imi plac blondele pentru ca e o culoare frumoasa a parului, dar eu la fete ador satenul deshis

| GymClass a răspuns:

Mie nu-mi prea plac blondele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine ti-a zis ca ne atrag blondele? Eu am roscata :X si e perfecta, si pana la urma de ce m-ar atrage blondele ca sunt blonde, ca sunt proaste(sper sa nu jignesc pe nimeni laughing ) ce au blondele si nu au celelalte?

| ella_7588 a răspuns:

@cosmin. Sa stii ca daca o fata e blonda nu trebuie neaparat sa fie si proasta ( adica cum mi se intampla si mie vara, am parul castaniu deschis sau m rog ceva d genu` si vara mi se deschide aproape de blond. uneori). nu la toti baietii le plac blondele. fiecare fata e frumoasa prin felul ei de`a fii.