| sorin a întrebat:

Care sunt lucrurile elementare in viata?

12 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Iubirea, familia, sanatatea, cultura, invatatura, prietenia. eu aceste lucruri le consider elementarebatting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Lucruri...pai tv-ul calculatorul... o carte...si muzica...ciocolata
sentimente...iubire.prietenie...sinceritate

| Artemiss a răspuns:

Iubirea, puterea de a merge mai departe, libertatea...

| Andreeagen a răspuns:

SANATATE, Iubire, prietenie, intelegere si
BANI

| yadora a răspuns:

Sa traiesti, sa inveti, sa evoluezi pentru a putea preda stafeta la o cota mai inalta urmatoarelor generatii.

| andreig a răspuns:

Aeru, sanatatea si ochii frumosi... vezi frate`miu sa nu uiti de coringenta aia laughing)

| Dan a răspuns:

Iubire si speranta.

| nustiucine a răspuns:

Libertatea nu a pus-o nimeni?! nu inteleg de ce...ne luptam cu noi insine o viata sa fim cat mai liberi... Fara libertate nu poti sa inveti, nu poti sa evoluezi, nu poti sa fii sanatos. cel putin nu mental...de la ea porneste totul...pentru ea se lupta toti oamenii la un moment dat, intr-o forma sau in alta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea si sperantabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata, sanatatea, si munca.intelectuala,fizica...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iubesti si sa fii iubit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curajul moral fratiee