| Elena1234456 a întrebat:

Care sunt modelele date de minister pentru testarile din mai (la romana)?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu, dar noua profa ne-a zis ca o sa fie mult mai usoare decat teza care ne-a dat-o ea la clasa.Acum nu stiu, ce-o vrea D-zeu. orium multa bafta:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auciii! Noi le dam maine sadsad. Ati dat simulare, nu? Cam asa ceva va fiwinking. Ne-a zis profesoara ca la nivel judetean, nu s-au obitnut rezulatele asteptate si s-ar putea sa scada putin dificultatea.