| loveyoubaby a întrebat:

Care sunt normele de protectie a muncii pentru multimetre (aparate de masurat digitale si analogice) sau unde as putea gasi am nevoie urgent petru un proiect... iar pe google nu gasesc nimic... plz help

2 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Poate gasesti mai multe data aici: http://www.fluke.eu/comx/press_release.aspx?locale=uken&press=2828

auran
| auran a răspuns:

Sau ai mai putea suna la o firma care comercializeaza astfel de aparate si sa-i rogi (explicandu-le faptul ca ai de facut un proiect) sa-ti trimita acele norme de protectia muncii care de obicei se afla in fisa tehnica a aparatului. Succes