| Teodoragnis a întrebat:

Care sunt punctele sensibile ale unui baiat? sunt foarte curioasa

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din experienta mea, cele mai excitante puncte sunt scrotul si penisul. Urmeaza gatul, buzele, pielea de dupa urechi...

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din experienta mea, cele mai excitante puncte sunt scotul si penisul. Urmeaza gatul, buzele...

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mulţi băieţi sunt orgolioşi... dacă le zici o vorbă cum trebuie, se enervează... s-ar putea spune că unii sunt şi irascibili
Fizic, la intersecţia celor două picioare este cel mai sensibil punct

| Pupily92 a răspuns:

Si pe spate daca il mangai usor cu varful degetelor...pe bazin(partea burtii dintre solduri). aproape aceleasi care sunt si la fete. happy

| Farcas a răspuns:

Punctul cel mai sensibil e penisul.Fie ca il atingi, fie ca il lovesti tresare laughing

| alina_4026 a răspuns:

Sarutal la git, pe urechi si el incepe sa se faca ca o prajitura de dulce iar restul cred ca iti dai seama si singura.