| DeniAli14 a întrebat:

Care sunt sansele de a-ti reveni din moarte clinica? Si daca is revine are nevoie de recuperari? (cum ar fi? dati exemple) Mai poate fi ca inainte? cel mai bun raspuns primeste funda happy [scuze de categorie dar e urgent]

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ba @catalinxx sunt sanse mici sa iti revi din moarte clinica

Răspuns utilizator avertizat
| FlyingSoul a răspuns:

Imi pare rau daca ai pe cineva drag in moarte clinica da ai cam o sansa la 50 sa iti revii... ca si cum te-ai tine de o crenguta gata sa cazi intr-o prapastie daca intelegi.

| Anonymous485 a răspuns:

Catalinxx, cine ti-a spus ca moartea clinica este de 5-10 minute? doamne fereste, nici nu exista moarte clinica asa de scurta, moartea clinica poate tine si 1 luna, si mai mult, am vazut cazuri la televizor, care au stat si 2 luni in moarte clinica
www.caransebesstiri.ucoz.net

| tOzy a răspuns:

Din moarte clinica nu iti mai revi
doar aparatele o/il tin in viata