| Siracuzia a întrebat:

Care sunt semnele care iti indica ca se apropie menstruatia pentru prima data?crying

Răspuns Câştigător
| Liniuta a răspuns:

Pai,eu am avut pofta de dulce mereu si imi curgea un lichid alb cu o saptamana. inainte sa imi vina straight face

3 răspunsuri:
| Siracuzia explică:

Mentionez ca am 13 ani

| Squmppaaaa a răspuns:

Dureri de spate(rinichi mai exact), dureri de burta, umflarea sanilor, stare de ameteala, de somnolenta, si de vomastraight face
Sper ca te-am ajutat:*::*

| OnnySky a răspuns:

Dureri de cap, dureri de spate, dureri de burata depinde ce varsta ai si cum te dezvolti...