| doraz a întrebat:

Care sunt semnele din partea unui baiat timid ca va place? Dau funda...

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu prea va ineleg eu clasamentul asta dupa timiditate.
Poate fi mai retinut in ceea ce priveste vorbele,dar ca sa zici de o persoana ca e timida trebuie sa o cunostihappy

Te cam evita,se fereste sa iti vorbeasca, dar te priveste pe furis.
Posibil sa iti vorbeasca pe mess, dar fata in fata nu.

| CybeRAthlete a răspuns:

Asa cum am ai zis, multe semne pot fi interpretate foarte gresit. cel mai simplu este sa intrebi si vei afla si exact cum sta situatia.
bafta

| ionela22 a răspuns:

In primul rand iti dai seama dupa mimica fetei dupa cum te priveste,daca iti cauta privirea, daca roseste in preajma ta, daca atunci cand iti face un compliment are privirea spre pamant.Semnele principale. Funda?

| diamantany a răspuns:

Buna un baiat mai timid da semne cand te place se uita la tine lung si abia isi dezlipeste ochi de la tine si tot timpu isi cauta pretext cu ceva te saluta tot tmpu dar fa tu primul pas incurajezal un pic ca poate ii tare rusinos dar daca ii dai drum liber poate se mai deschide un pic la suflet si la gura si iti explica ce simte pentru tine.