| Beibiiii a întrebat:

Care sunt sentimentele voastre catre parinti si care sunt sentimentele parintilor vostri catre voi? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Iubire, respect, loialitate, multumire, si inverswinking

4 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Mz mult pentru funda:*

| Andrutsa_5073 a răspuns:

In familia mea... e greu de descris sentimentele... mama=e o femie minunata, cea mai buna prietena a mea, ma asculta, ma sustine si am ajuta. o iubesc foarte mult! am aproape intru-totu caracterul ei. ea ma iubeste foarte mult
in primul rand mama:X mi-a dat viata, mama a suferit langa mine, plange de cate ori plang eu, rade cu mine. ne distram impreuna. cand sunt bolnava sau. trista ea e langa mine. o adorrlove struck!

tata= cu tata nu vorbesc prea des, desi sta in aceiasi casa. pleaca dimineata, vine seara. desi il caut numai cand am nevoie de el.cand am nevoie sa imi dea bani, sa ma ajute la ceva...il caut si ma ajuta. ma cert des cu el. insa il iubesc. si stiu ca si el, doar e tata, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste, admiratie, respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimente fata de parinti uraaaaaaaaaa...
ei fata de mine indiferenta
by eugen