| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt statiile pe care le parcurge metroul din militari pana in titan? si unde schimbi?hee hee

Răspuns Câştigător
| ShArKeR a răspuns:

Preciziei - Pacii - Gorjului - Lujerului - Politehnica - Eroilor (aici se intersecteaza cu M1 ) - Izvor - Piata Unirii - Timpuri noi - Mihai Bravu - Dristor - Nicolae Grigorescu - 1 Decembrie 1918 - Nicolae Teclu si Anghel Saligny... cam astea sunt statiile. din militari schimbi la Nicolae Grigorescu si mai mergi 1 statie... sper sa-ti fie de folos tongue