Întrebare recomandată | Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Dintre Militari si Titan care este mai ok pentru locuit?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Titan e un cartier mai curat si mai verde din punctul meu de vedere

| neutrino a răspuns:

Depinde, unde in Militari, unde in Titan, in ce bloc, ce firme, magazine, parc, scoala ai in apropiere si ce mijloace de transport folosesti zilnic etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferentari.

| AnthonyWhite a răspuns:

Militari

Titan este intre Salajan si Pantelimon

poti intra asa ca orientare pe Google Maps si intrii in Street mode

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

In Titan, normal. Numai un prostovan mandru ca sta in cartierul lui hidos cu care s-a obisnuit iti zice sa vii in Militari.

| alwayscared a răspuns:

Titan,parc frumos, galeria titan, mall ul deschis nou. Militari cam aglomerat, ca e mai centru decat Unirii.

| Iacob_Catalin_2000 a răspuns:

Militari