| ioana181 a întrebat:

Care ti se pare cel mai rau loc de munca?

Răspuns Câştigător
| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Pai cred ca al meu:d...lucrez in Spania...am grija de niste batrani...nu pot sa ies din casa toata saptamana...schimb pachete, fac mancare, spal, calc, fac curatenie...etc***... iar noaptea stau si ma uit pe pereti ca nu au mosii somn:-

11 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Femeie de serviciu sau cele de pe DN1

| Bogdana a răspuns:

Exact ca andytzu, locul cel mai rau de munca este cel care nu mergi cu placere, la care dupa ce ti-ai indeplinit o sarcina nu ai nici un fel de multumire, de satisfactie.

| Klara a răspuns:

Sa muncesti la Sonderkommando, sa cari cadavre straight face

| viatadecacatt a răspuns:

Gunoier, sau maturator pe strazi.

| cretzufinish a răspuns:

Am vazut recent o emisiune la prima in care se facea topul celor mai rele locuri de munca....si cel de locul 1 era un baiat care innota in "reziduuri omenesti" ca sa nu zic altfel pentru a curata reteaua de canalizare a orasului bineinteles echipat complet....si omului chiar ii placea laughing

| Criiss16 a răspuns:

Păi dacă ţie îţi place ceea ce faci, nu e rău, dar dacă mergi pentru că eşti obligat să o faci, e rău!

| andytza a răspuns:

Fiecare loc de munca are ceva `rau`. Un loc de munca rau este acela unde mergi obligat, fortat, pentru ca trebuie sa pui o paine pe masa.

| zuly a răspuns:

Niciun loc de munca nu este rau. Important este sa iti placa ceea ce faci. Munca il innobileaza pe om.

| 1968 a răspuns:

Somajul!

| AleB a răspuns:

Clar la PROTAN.Acolo se face faina de oase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, doar daca nu te-a platit deloc pentru munca ta