| anonim_4396 a întrebat:

Care tip de băiat este mai drăguţ? cu ochii căprui ciocolatii, părul de aceiaşi culoare şi pielea albă sau cu părul negru, ochii verzi şi pielea albă?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Iti spun eu cumlaughing: ochi caprui, parul negru si piele alba

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Prima varianta day dreaming.

| looolliika a răspuns:

Hmm ambele varinate sunt dragute. dar daca vrei sa alegi intre 2 baieti. eu zic sa te uiti si la corp. si la faţa. si cel mia important sa te intelegi cu el.

| Enzo_3293 a răspuns:

Cei mai drguti sunt cu ochi caprui parul aproape negru pielea alba

| DarkBlood32 a răspuns:

Ochii rosii, parul albastru si pielea verde. smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele tipuri:X...dar al 2-lea tip e mai fain parca...