| MCLary a întrebat:

Care vi se pare cel mai drăguţ membru de la One direction? Mi-e Harry Style...

Răspuns Câştigător
| maddieme a răspuns:

Off...si mie dar nici liam, niall, louis sau zayn nu sunt mai pejos.laughingnici nu pot sa aleg unul din ei...

7 răspunsuri:
| BBAlyss a răspuns:

Zayn

| WorkinForThis a răspuns:

si mie tot harry love struck dar daca nu avea parul asa cret nu era el preferatul meu si toti love struck

| MCLary explică:

Scuzămă,,Woodenpints'' dar ei până acum au mai mult succes ca tine smug

| andrutzakiss a răspuns:

Harry style e cel mai dragut de la one direction

| pisicutza_7425 a răspuns:

Zayn...dar nici restul nu-s mai prejos

| Ssfaalt a răspuns:

Niall Horan ♥♥♥

| Directioner69 a răspuns:

Nialler dar toti sunt sweet puppy dog eyes si Lou, Hazza, Zaynster si Daddy Direction ♥♥♥