| anonim_4396 a întrebat:

Care vitamine ajuta la cresterea muschiilor?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Vitaminele nu ajuta la cresterea masei musculare, Proteinele in schimb ajuta.Proteine poti lua din Oua, lapte, carne, banane.
Dar fara un pic de efort fizic nu ai sa faci nimic altceva decat sa elimni proteina.
Daca vrei masa fie te duci la sala ( toamna si iarna e cel mai potrivit ), fie poti face acasa flotari si tractiuni
Eu am facut 6 luni flotari acasa si s-a vazut
Spor la treaba

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Du-te la sala, daca n-ai una pe aproape cumparati gantere si antreneaza-te acasa. Mananca mult si antreneaza-te mult, iar astfel toata mancarea aia va fi transformata in masa musculara si nu in "burtica".

| DeathIncarnate a răspuns:

Fac sala de aproape 2 luni