| AnaBejenaru a întrebat:

Care vorbiti in somn?

5 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Eu. Într-o dimineaţă când dormeam liniştită au venit în camera mea să mă trezească fratele meu şi mama. Mama tot vorbea şi eu îi spun să mă lase să dorm, dar ea continuă şi-i spun : "Da' ţie chiar îţi place să vorbeşti?!" Când m-am trezit nu mi-am mai amintit nimic.
Xoxo.

| Miha1308 a răspuns:

Eu vorbesc in somn, mai ales atunci cand sunt obosita.Si daca ma intreaba cineva ceva atunci cand vb ii si raspund si culmea de cele mai multe ori corect.Ma pot da de gol cu multelaughing

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Iubitul meu vorbeste in somn.asa pot sa aflu ce el nu imi spunelaughing

| XxXKevinXxX a răspuns:

Un nepot de al meu vb in somnlaughing
Si tu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eulaughing. De foarte multe ori am vorbit, ba chiar m-am si ridicat din patlaughing. Mi-au povestit ai mei.