| byenkutzyk a întrebat:

Care vreti sa vorbiti cu mine lasati-mi id-ul pe privat si vorbim pe messkisskisskiss

Răspuns Câştigător
| DoomNEzeu a răspuns:

Bloo2 nu fi rea... ce daca unora le place sa isi faca prietenii noi.

7 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

TPU a ajuns chat. :-

| Bloo2 a răspuns:

Nu fi rau ..nu's fata laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Si ce te face sa crezi ca sunt prea multi amatori sa vorbeasca cu tine?

| byenkutzyk explică:

Just4fun Nu cred ca sunt atat de multiwinking Nu a zis nimeni asta! Si daca nu vrei nu il lasa, nu te obliga nimeni.Sincer nu era nevoie sa comentezi tuwinking

| byenkutzyk explică:

Ce da din voi! Numai inteligenti pe site-ul acesta! chatterbox (ex: Bloo2)winking Si tu de asemenea nu te-a intrebat nimeni ce a ajuns sau ce nu a ajuns TPUwinking Asta nu are nici-o legatura cu ceea ce am zis eu!

| yonuplec a răspuns:

Yonuplec

| yonuplec a răspuns:

Pai nu lasi adresa de mess?