| Andreyyy18 a întrebat:

Cei care sunteti din Pitesti si sunteti apropiati de varsta cu mine (18 ani) lasati un raspuns la intrebare. O sa va cer eu idul in privat si vorbim pe mess...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ia zi, ce ai pățit? Întrebarea ta fiind cine este din Pitești și de vârstă apropiată, corect?
Eu sunt din Pitești, dar este un pic de diferență de ani!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| pitesti a răspuns:

Pai eu sunt din pitestihee hee

| MentalDisorder a răspuns:

Ai vreo intentie serioasa cu userii din Pitesti (avand in vedere categoria...)? Eu stiu ca pe TPU ajuti, nu-ti faci prieteni.

| MentalDisorder a răspuns:

Eu cred ca este mai important sa plasam intrebarea in categoria potrivita decat sa avem mai multi respondenti.Nu pe internet iti cauti prieteni, eu merg pe acest principiu.