| Miha1308 a întrebat:

Cat a durat cea mai lunga relatie a voastra si din ce cauza s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Cea mai lunga o am cu prima mea iubire, avem aproape 3ani impreuna, si mai contiunam pentru ca ne iubim foarte mult, de abia de aici incepe adevarata dragoste!
Pa

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cam 6-7 luni. S-a terminat pentru ca desi tinea la mine si eu la ea nu era o relatie in care sa ma simt implinit. Vroiam ceva ce ea nu imi putea oferi. I-am spus asta si am pus capat. Acum suntem prieteni. Vorbim foarte deschis si sincer.

| xFaith a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea a fost de 4 luni... Timpul petrecut cu el a fost foarte frumos happy Eram cea mai fericita!
Neam despartit din cauza ca ma insela cu o colega de liceu a fost foarte dureros...
Dar pana la urma am mers mai departe happy

| ReadyToHelp a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea a fost de 2 ani si 11 luni si ne-am despartit pentru ca eram din diferite localitati si era foarte greu sa mentinem relatia eu eram geloasa tare el la fel si iata ca sa distrus sh cea mai frumoasa relatie din viata mea

| rosto a răspuns:

4 ani si un pic, s-a terminat... sincer nu stiu de ce s-a terminat. S-a stins, sa zic asa. happy

| Cristary a răspuns:

Dragut mada, a mea de. 2 saptamani rolling on the floor

| Cristary a răspuns:

Si pknike, nu mai face reclama! Sau vei fi sters!

| gabitzu25_3443 a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea afost de 3 ani, eram in orase diferite, si ea nu a mai rezistat pana la urma si m-a inselat, am aflat si cam atat.,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai lunga se desfasoara acum, peste o luna se face anul. yeeelaughing.
Cea mai lunga care s-a terminat... 7 lui, era un betiv idiot si eu am vrut sa il ajut da ce sa ii faci daca'i placestraight face? Proasta am fost ca mia pasat de el desi nu il cunosteam.

| RobyFast a răspuns:

Cea mai luna este acum si sper sa nu se termine niciodata, fac pe 23 luna asta 7 luni si pana acum suntem sufletele perechetonguetongue

| Bububah111 a răspuns:

Sault ce mai lunga relatie a mea a fost de 2 ani jumate si ne-am despartit pentru ca el era in Romania si eu in cypru