| 09Ioana09 a întrebat:

Cat costa aproximativ un piercing in buric?

Răspuns Apreciat de Editori
| Luca3472 a răspuns:

Salut! Depinde de locul unde il faci. Daca este un salon de fite si unul scump poate ajunge la 150/180 de lei dar daca il faci la un salon normal costa undeva la 100 de lei! Iti dau un sfat! Daca nu ai banii necesari nu il face! Strange banii pana poti sa te duci la un salon bun, pentru ca daca il faci intr-un salon uitat de lume si cu oameni care nu se pricep te poti infecta... Bafta!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de salon.
Te poate ajunge undeva la 100-150 de lei.

| vmalex21 a răspuns:

Depinde de salon in care vrei sa il faci, reputația salonului si a celui/celei care îl face, ce fel de cercel iti pune si multe altele.O verișoară si-a facut cu 70 de lei la un salon din Brașov.Preturile pot varia între 50 și 200 de lei cu o medie de 100-120.De asemenea te mai costa vreo 20 de lei cremele și soluțiile pentru vindecare.