| SongElena a întrebat:

Cat costa biletul la cinematograful din Liberty Center?

cel imi bun rasp=funda

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/program-cinema/the-light-cinema-bucuresti/
dai click pe ora la care incepe filmul si vezi si pretul biletului.
pretul difera in functie de zi si ora.

| SongElena explică (pentru zdrangoi):

Mersi mult dar ma ast vre 2-3 zile ca inca nu e filmul pe care l vreau eu ca stiu ca are premierea vineri si inca nu apare al ei dar cand o sa apare cred ca tie o sa-ti dau fundawinking

| zdrangoi a răspuns (pentru SongElena):

Imi pare rau, dar programul este numai pana pe 17 (joi).
cel nou inca nu a aparut pe net.
mai cauta-l maine su poimaine.

| SongElena explică (pentru zdrangoi):

Ok mersi mult o sa ma uit si maine si poimaine ca pe mine ma intereseaza programul de vineri...