| Hibriiiid a întrebat:

Cat costa meniul cel nou de la Mc'Donalds, Turco Pita? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat portie mare -19, 5 lei.
Dar nu recomand asa ceva. mie mi-a fost rau d la el.
Chestia aia nu era aranjata prea bine.arata foarte diferit fata de poza si dihneste a usturoi :-&. chiar nu e bun

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Chiar nu stiu.Incepand de la 15 lei parca.Mergi si intreabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Quisque iaculis, dolor id consectetur sagittis, metus metus volutpat tellus, vulputate dapibus eros justo ut lorem. Sed enim libero, dictum sit amet dapibus at, molestie et neque. Proin velit arcu, pretium eu commodo et, pellentesque vitae tellus. Cras sapien velit; consectetur sed tempor eget, hendrerit suscipit quam! Cras vitae massa mi, sed condimentum velit. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vivamus at tellus in ipsum posuere consectetur eget eu felis. In hac habitasse platea dictumst. Fusce ac quam a neque dictum tempor a tempor elit. Nunc ornare tristique varius. Integer elementum diam nec erat vehicula at feugiat ipsum aliquet! Morbi egestas sem eu nulla tristique tempor eget eu arcu. Maecenas adipiscing mattis urna a venenatis. Curabitur scelerisque faucibus arcu eu scelerisque.

Fusce sodales consequat sapien non suscipit. Nulla eu accumsan enim. Morbi dapibus fermentum luctus. Suspendisse potenti. Aliquam dignissim nunc eu nisi convallis rutrum. Ut aliquam blandit velit, ut elementum eros eleifend malesuada. Ut varius lorem ut ipsum ultrices eleifend? Aliquam auctor, tellus id porttitor placerat; dolor lectus pulvinar ligula, eu porttitor mauris turpis ac sapien. Aenean eros nisi, semper sit amet tincidunt ac, fermentum sit amet mi? In in sapien convallis tortor elementum luctus. Suspendisse lorem tortor, mattis id eleifend quis, pellentesque mattis diam. Quisque imperdiet elementum tempus. Quisque iaculis, velit in fringilla ultrices, dui justo suscipit arcu, vitae sagittis enim lectus hendrerit lectus. Suspendisse tincidunt euismod ligula, in consectetur purus viverra ut!

Nullam ut ultricies nulla. Aenean auctor massa a magna blandit consequat? In vehicula purus sed sem aliquam bibendum rhoncus lectus congue. Fusce dapibus ante vel nisl ultrices iaculis. Morbi rhoncus justo in metus porttitor eget scelerisque eros amet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 lejhappy