| 1234567_7921 a întrebat:

Cat costa o extractie dentara?
vreau sa-mi scot caninul(nu e de lapte) pentru ke ff stramb si nu stiu exact cat costa.
eu stiam ca e 100 extractia dar se une la socoteala si anestezia?

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Costa in jur de 25-30 de lei. Pe mine atat m`a costat extractia unui dinte de lapte. Probabil ca pe tine te va cost mai mult, deoarece al tau nu e de lapte.
Anestezia nu cred ca ar costa ceva.

Sper ca te-am ajutat.

| ZoOzOLe a răspuns:

Pe mine extractia unui premolar -nu de lapte- ma costa 60 lei acum depinde si de doctor, conditii si zona...sa nu te sperii nu doare absolut de loc!

| MariusApostol a răspuns:

Depinde de tarifele medicului stomatolog, este bine sa te interesezi pe la mai multi. Uite un articol despre extractia dentara care o sa iti fie de folos http://dentoplus.ro/......ia-dentara