| Enma a întrebat:

Cat costa o pereche de tenesi de la firma all star converse? adica despre asta vb :D in magazine? http://www.frogs.ro/cms/converse

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Pai depinde. Sunt magazine unde gasesti cam pe la 60-70 lei si altele in care is cam 100-150 lei

4 răspunsuri:
| Ambasada a răspuns:

Heyy.happy
Conversi de tipul ala sunt cu 60 de euro.adica aproape 2.500 [2 milioane 500] nu le am cu banii noi rolling on the floor
Daca nu si mai mult thinking
Dar.sunt unele magazine [secondhand] in care se aduc de astia din Germania
Si chiar sunt de firma nu e fake laughing! Cu 400 de mii devil [400 nu 4 milioane rolling on the floor]
Eu am 3 perechi si e mult mai convenabil pretul si nu sunt purtati deloc :X
Ar trebuii sa te interesezi thinking Ptc sunt secondhand'uri de astea din Germania unde se aduc si haine noi si haine foarte multe de la Esprit si Zara:X la mine in oras e bataie pe acolo rolling on the floorToate ies cu saci de haine din magazin rolling on the floor
Dar daca ii vrei noi...ti'am zis minim 2 milioane 500 straight face

| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

| valivalentinuza a răspuns:

Bună! Teneșii All Star originali costă 300-400 lei (adică 3-4 milioane), depinde acum. Desigur, originali mai sunt și la 1 milion, dar rar găsești. Eu am găsit în Brăila, All Star Converse, firma originală...la 110 lei. Desigur, i-am luat. happy Și, ai grijă. Firma adevărată nu stă doar în a scrie acolo undeva All Star laughing, orice material fake poate să aibă acel lucru. Dacă chiar vrei originali, ai grijă... pe călcâi trebuie să scriie Converse All Star și să aibă un cerculeț unde scrie R.(adică original). Și steaua nu trebuie să aibă o culoare mai ciudățică. Trebuie să o aibe un albastru închis. Și pe talpă înăuntru, trebuie să scrie Converse. Sper că ai înțeles. Baftă în găsirea converșilor!

| Denysse2000 a răspuns:

Sal! Yo n-am dc sa mint ca eu am de-aia de la secondhand (din Franta), am dat 30 de lei pe ei, si sunt firma adevarata(plus ca mai sunt si de piele), am kutat pe net si am vazut ca dinn piele sunt km 100 euro(adica km 4 milioane) bine, aia din panza cu siguranta sunt mai ieftini, km 60-70 de euro cred... Si sa stii Blood ca eu n-am gasit nicaierea tenesi de la converse cu 70 de lei? ai gasit tu? poate de-aia de care zici u sunt replica,ca seamana unele perechi din magazine(reaal, Auchan), dar sa stii ca alea sunt replica din cate stiu eu...