| Piiink a întrebat:

Cat costa o placa de intins parul?

Răspuns Câştigător
| Alecsiaaa a răspuns:

Buna! Depinde de unde iti iei si de ce calitate e.
Eu mi-am luat cu 130 lei de la Careffour dar mai am una din Franta p care am dat 100 de euro; P
. Daca vr mai ieftina krek se gasesc si la magazinele alea 38laughing cea mai proasta e la 7, 5 lei si cea mai buna de la 30 lei in sus.happy Mi-a zis o prietena. Fundita:X?))

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

De la 40 de lei in suswinking Ceva mai bun cumperi abia la 100winking

| Andreeea_8728 a răspuns:

Depinde.O placa buna de ceramica, care nu iti arde parul' foarte rau aproximativ 150(cea mai ieftina)