| Alinaa_8950 a întrebat:

Cat costa cea mai ieftina placa de intins parul?
Ms;*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai ieftina... poate fii 20-30 de lei, dar cat dai pe ea atat face happy eu mi-am luat o placa de par, am dat 100 de lei pe ea. e de la Philips, si pot spune ca sunt super multumita de ea happy

11 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

15 lei ->150 de mii eu asa am vazut in oras

| TeIubesccc a răspuns:

Da. In jur de 20 de lei, da` nu`ti garantez ca e buna. Iti arde parul. Faci cum crezi >; d

| Piscotel a răspuns:

Cam 25 RON este cea mai ieftina.

| Scriiitoare a răspuns:

Eu am gasit la 40 de lei, dar in stainatate- Philips... la noi in jur de 60, dar e foarte naspa si se strica repede

| Killaritza a răspuns:

Daca stii de unde sa iti iei cumperi si cu 10 lei dar daca vrei noua ia`ti una profesionala dar e cam scumpa e 150 lei cam asa noua iar in magazin nu gasesti cu 15 lei gasesti numai la mana a douahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde eu din cate imi aduc aminte eunam dat pe prima mea placa, 30lei, dar nu sunt asa bune uite eu iti recomand sa iti iei o placa cu 120lei pentru ca te va si tine, strangi bani si ai sa iti iei, dar cu cat este mai ieftine nu este buna si si arunci banii aiurea.cred ca mai suporti un pica pana iti iei o placa buna.eu sunt de parerea de ce sa stric banii pe chinezisme cand pot sa imi iau de la bun inceput una mai buna vezi ca cei de la rowenta au placi foarte bune, super si parca in tara sunt intre un 100 - 120leibig grin

| dianainsta01 a răspuns:

15 lei, dar nu e foarte buna...

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| irina2096 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu ti-o iei pe cea mai ieftina, nici macar una de 70-80 de lei. pentru ca iti strica parul groazniic! Mai bine mai astepti putin si strangi 1 milion - 1 milion jumate si iti iei una buna, Braun sau Remington. Parerea mea. Take care!

| Baros_Madalina_1989 a răspuns:

39 lei
mi-am cumparat una de curand de la domo si e si pe roz dac te intereseaza

| Alinaa_8950 explică:

Inca o intrebare. Cum pot pune o melodie diferita la mesaje, pe telefonul Samsung c3050?