| twisteo a întrebat:

Cat costa Samsung galaxy gio la abonament cosmote?

Răspuns Câştigător
| TikkY97 a răspuns:

Samsung galaxy gio caut si eu. Dar din pacate la cosmote nu exista, decat la Vodafone. Daca il vrei eftin si cu predare personala uitete pe mercador.ro si dai pe Bucuresti si acolo sunt cele mai recente. Iar la cosmote iti recomand
SAMSUNG S6802 Galaxy Ace Duos e putin mai bun la gio

uite aici iti zice cat costa la abonament si ce contine (adica Sistem operareAndroid OS, v2.3 (Gingerbread), Procesor832 MHz)

vezi ca sub pret scrie "Vezi cu abonament de cosmote" dai clik acolo ca sa iti apara preturile la abonament
(daca gio ar fi la cosmote fii sigur ca tot atat ar costa)

Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Simplu! te duci la un centru si iti alegi optiunea care iti convine! tarifele variaza in functie de bugetul fiecaruia