| ClumsyDeer a întrebat:

Hi TPU! Stie cineva cam cat costa un Samsung Galaxy S2 la cosmote la abonament?

9 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

SAMSUNG I9100 Galaxy S II
Touchscreen Super AMOLED Plus de 4, 3", 16M culori, 480 x 800 pixeli
Sistem de Operare Android 2. 3 cu procesor Dual-core de 1. 2 GHz
Camera primara de 8 MP, 3264 x 2448 pixeli

Preţ: 1999 RON

Plan tarifar

Preţ de vânzare - perioada contractuala de 24 luni

XS

1749 RON

S

1699 RON

M

1649 RON

L

1599 RON

XL

1299 RON

XXL

1199 RON

Cosmote Smart L

1109 RON

Cosmote Smart XL

649 RON

Cosmote Smart XXL

529 RON

| AliveOne a răspuns:

SAL! Nu face greseala de ati lua un sgs 2 Cele mai bune telefoane din lume la ora asta sunt HTC-urile si sunt si cam egale in pret. Sfatul meu e sa-ti ei un HTC sensations xe e mult mai bun mai frumos si mai subtil. Iar sgs2 fara 17 mil nu cred cal ei cu tot cu abonament de peste 20 euro ()

| vasiliustefan98 a răspuns:

1leu insa abonamentul...

| pink425 a răspuns (pentru vasiliustefan98):

Unde ai vazut uh gogule galaxy s2 la 1 leu? zi-mi si mie sa imi iau vreo 5-6 bucati

| vasiliustefan98 a răspuns (pentru pink425):

Ba costa un leu dar abonamentul e XXL, dar platesti in fiecare luna de e ustura buzunaru

| Eliiza a răspuns:

Depinde de cat ti abonamentul. intre 1000-1500 :*

Funda?:X

| Mefics a răspuns:

Buti...samsung galaxy s2 la abonament XL il iei cu 1200 lei iar la abonament XXL cu 9000 lei...

| pink425 a răspuns (pentru Mefics):

90 de milioane pentru un galaxy s2... mefics ori esti prost informat, ori esti venit dupa alta planeta

| Mefics a răspuns:

Am pus un 0 in +... este 900 lei