| florynna903 a întrebat:

Cat costa un display+manopera pentru iphone 3gs? si unde pot gasi un centru sa il repar in constanta?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Ce rau e ca tu esti fata ca puteai sa comanzi de pe net si sa til pui acasa si te costa la jumate din pretu din service
el costa 1 mil pe net in service cred ca o sati ia in jur de 2-3 mil depide daca nu iai spart si geamul ala din fata si nu se stie daca til pune original.ar trebui sa te duci cu cineva care se pricepe si sa ceri garantie si pentru piesa si pentru manopera daca nu te duci la alt service

funda plsssssbig grin