| Cedry2k8 a întrebat:

Azi mi-am spart display-ul la telefonul meu. Telefonul se numeste Iphone 5. Cam cat m-ar costa sa il schimb? Manopera + pret display (numai display am nevoie nu si touch). Sunt din Constanta. Si daca se poate sa imi spuneti si un service specializat cu AUTORIZATIE, prin Constanta.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In general un display nou nout este 250 lei, cu manopera la un service gsm, te va duce undeva pe la 400 lei cu totu.

Bft!

| ktz03 a răspuns:

Display-ul vine cu tot cu touch si e undeva la 300 de lei swap ( scos din alt iphone 5) sau nou undeva la 500

| ktz03 a răspuns:

300 swap sau 500nou - aproximativ