| purple_7366 a întrebat:

Cat costa un jurnal? Se gasesc in librarii nu? Ma gandeam ca stie cineva intre cat si cat pot gasi unul... Nu genul de jurnal pentru copii ff subtire...ms mult apreciez

2 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Eu am unul gros cu copertã gen hârtie glaseé. Adicã strãluceştewinking
Eu am dat 25 de lei pe el la papetãria din Carrefour acum 5 lunihee hee
Ĩti zic sã-ţi iei cã meritã. Acolo o sã-ţi scrii toate amintirile, plãcerile si nãplacerile ce te macinã.

P.S.: Jurnalul are in jur de 150 de pagini. Ai pagini destulewinking

| Foxylicious a răspuns:

Buna
Da se gasesc in librarii.La mine in oras se gasesc intre 15 lei si 35 de lei.