| Yvonnnee a întrebat:

Cat costa un majorat? Puteți sa îmi spuneți prețul de la haine pana la mâncare? Tot tot big grin

Răspuns Câştigător
| andreeahtml a răspuns:

Deci, lista:
Haine: 0-1000 lei (depinde daca ai deja cu ce sa te îmbraci sau îți cumperi ceva special)
Locația: 0-1500 lei ( depinde daca vrei sa îl faci acasă sau la un local ceva)
Mâncarea: pentru 15 invitații + sucuri și băuturi cred că poate incepe de la 500-2000 lei, acum depinde din nou ce anume îți dorești
Tortul: undeva până în 100 lei
Aranjamentul: maxim 300 lei
Machiaj: undeva pe la 70-100 lei depinde de make-up artist
Muzica: un dj decent ia cam 1000 lei-1500
Poate vrei o cabina de poze: 800 de lei închirierea la mine in oraș
Acum depinde de cate mofturi și dorințe ai, te poate costa și 1500 lei daca optezi pentru lucruri mai puțin highclass și te poate costa și peste 3000 lei daca vrei ceva mai special. Pupici și la multi ani!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

6548€.