| valentinalina a întrebat:

Cat costa un stik din ala pentru poze sa le pui pe calkulator? funditzzza promit

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Pretul creste in functie de care este capacitatea sticului pretul oscileaza de la 15 lei la 80 (poate chiar 100 ) big grin

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam 50 de lei!

| Miina a răspuns:

Buna.
Eu mi l-am luat dintr-un magazin Orange cu 15 lei de unGB.
Unu de 4 GB mi se pare ca, costa 20 si ceva lei pe acela l-am primit cu telefonul.
Sper ca te-am ajutat. Fundita?puppy dog eyes.

| Coriine a răspuns:

Bunaaa!
Eu in momentul in care mi-l-am cumparat nu aveam foarte multi bani la minelaughing,asa ca am intrat intr-un magazin in care avea si i-am spus d`lui acela sa imi dea cel mai ieftin Bluethootlaughing (stik, cum vrei sa-l numesti), si am dat 30de lei pe el,si pana la urma nu conteaza pretul,este acelasi in compozitie,doar ca ii difera marimea si aspectul happy. Deci de aici pretul poate creste,aa si sa iti precizez, sunt foarte multe magazine pe unde stau eu, cu asa ceva si am vazut si pe la 25 lei, cine stie poate gasesti si mai ieftinbig grin.
Pupici duuuulci!

| Saya_1767 a răspuns:

10-60 lei(depinde de capacitatea de stocare)happy

| RoxXxiIi a răspuns:

Ieu una mi-am luat cu 75 de lei laughing

| Ana213 a răspuns:

Variaza in functie de marimea stikului, de 4 Gb la vreo 40 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati giga vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 4 giha costa 40 de lei depinde de cati vreiwinking