| casandra2222 a întrebat:

Buna dau funda. miercuri plec in oras ca sa imi iau un stik cu bluetooth pentru pc ca sa pot trimite de pe telefon(sony ericsson)poze si video in calculator.si va rog spuneti-mi cam cat costa cel mai ieftin un stik dinacesta de care vreau eu. funda pentru priul raspuns.

Răspuns Câştigător
| Florynmatrix a răspuns:

Deci din cate stiu eu costa cam in jur de 50 lei, nu e chiar mult... dar sa stii ca e foarte util nu te mai comlici cu usb-uri cu cabluri, e foarte util

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Da da la mine in valcea costa 25 de lei, cam scump pe la tine pe acolo