| bbbb a întrebat:

Cat costa un telefon replica air phone iphone? s`au cum naibi se scriilaughing

Fundoii la primullove struck

3 răspunsuri:
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Hey, nu nu, uite eu am si unu original cu net dejea in el pus e in jur de 35-30 de milioane, dar o replica cum am eu e cam 3 milioane 4. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| mihiai a răspuns:

Cauta pe
http://www.ro

| Gigel241124 a răspuns:

Un Iphone Costa In jur de 7-8 milioane la mana a 2-a dar nu creca vrei asa ceva! Unu original de care vrei tu costa injur de 15 -16 milioane depinde cu ce il iei si ce are in el! Dar iti garantez ca nu este ieftin happy! Deci injur de 16 milioane asa era cand l-am vazut eu acum nu stiu cat e dar oricum nu creca sa scumpit! Bfthappyhappy!