| mihaiulian a întrebat:

care replica iphone este mai buna? ce parere aveti de f8 phone?(hiphone f8)?

Răspuns Câştigător
| Zmeutzu a răspuns:

Bai fratilor vad ca tot dati raspunsuri genu:nu lua porcarie de aia ca se are ca nu i buna etc. ati incercat macar acel telefon? eu unul da, l am incercat inainte sa mi iau iphone 4 am avut o replica iphone 4 si am fost ft multumit de ea, asa ca, daca nu stiti despre ce este vorba nu va mai bagati in seama. mihaiiulian replica mea era modelu sciphone i68 4g l am luat nou noutz in cutie.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Decat sa arunci banii pe asemenea tampenii, mai bine iti iei ceva original, dar bun.

| Shenn a răspuns:

Nu da banii pe porcariile alea

| mihaiulian explică:

Multumesc pentru raspuns zmeutzu, si eu am cumparat-o, dar pentru dual sim.intr-adevar,este buna(pentru o replica)si merge bine.