| anonim_4396 a întrebat:

Cat credeti ca va fi media de admitere la Elena Cuza Craiova Filologie? In 2012 a fost 9.23 si in 2013 a fost 9.53 credeti ca voi intra cu 9.25?

2 răspunsuri:
| IthinkIly a răspuns:

Vei intra dacă au destule locuri, probabilș rămâi printre cei cu *poate* Dar gândește pozitivbig grin
Fundă?

| DeeaDenyyyy a răspuns:

Intri sigur, caci chiar daca evaluarea de anul acesta ar fi fost la fel de usoara ca cea de anul trecut, mediile de admitere erau oricum mai mici deoarece anul asta e 75 % EN.Deci de la 9, 53 mai scadea oricum macar pana la 9, 33.Si deoarece anul asta si testarile au fost mai grele, sunt sigura ca vei intra 97 %. Ultima medie va fi probabil 9-9, 10