| Andrutsa14 a întrebat:

ce parere aveti de colegiul national Elena Cuza din Craiova? Si cu ce medie se intra la filologie?( Daca am media 8.96 as putea intra?) Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Buna! Eu sunt din Craiova si verisoara mea a intrat anul trecut cu 9.27 la stiinte ale naturii, la filologie stiu ca sunt mediile cele mai mari. Acum doi ani cand am dat eu ce mai mica media a fost sub 9 dar la mate-info. Eu am avut 9, 35 si nu am dat la Cuza, de ce vrei aolo doar pentru ca e unul dintre liceele de pe centru? Mai bine ai da la un liceu de media ta. Eu iti urez bafta si sper sa intri acolo unde iti doresti!

1 răspuns:
| Andrutsa14 explică:

Multumesc frumos:*