| anonim_4396 a întrebat:

Cat de bolnav mintal trebuie sa fii sa-i spui iubitului tau sa nu mai vorbeasca cu alte fete pentru ca esti geloasa... Mi se pare o super prostie... Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Na...poate sa vorbeasca, dar sa pastreze distanta

Răspuns utilizator avertizat
| loredana_7444 a răspuns:

Aici e greseala la aman2. pentru ca NU EXISTA comunicare. daca se vorbesc de la inceput chestiile astea, nu se mai ajunge la restrictii... aici depinde si de iubitul fetei. poate se da la altele. poate cine stie.de ea ii restrictioneaza. oricum NU E NORMAl. ori esti om... ori nu! Comunicarea este CHEIA! o zi frumoasa!

| Raya_9247 a răspuns:

Deci : 1 Persoana care ii spune iubitului/iubitei asa ceva o face din nesiguranta(intemeiata sau neintemeiata)
2 Daca nu te intereseaza respectivul, nu ar trebui sa te deranjeze asta(ca iubita nu-l lasa sa vorbeasca cu tine sau cu altele)
3 Mi se pare un pic "deplasat" sa judeci pe cineva care are o astfel de atitudine si mai ales sa spui ca e bolnava/bolnav mintal, atata timp cat tu nu sti daca respectiva/repectivul au motive sa fie asa.4 Daca el ii accepta aceste "toane" nu inteleg de ce te deranjeaza pe tine sau pe cei din jur, aceste probleme ii priveste strict pe ei 2.

| Raya_9247 a răspuns:

Myhaella,daca te place nu inteleg de ce mai sta cu respectiva, sau poate el joaca pe doua fronturi...Cu alte cuvinte tipa nu e bolnava mintal, stie ea ce stie despre iubitul ei.Si sincera sa fiu cred ca si tu simti ceva aparte pentru el laughing (fi sincera si spune-mi daca ma insel) laughing nu e nevoie sa raspunzi e doar asa "subiect de conversatie". Bye-bye happy

| ella2858 a răspuns:

Raya... Asta e problema. El ma place big grin

| ella2858 a răspuns:

Raya...tipa aceea care "este cu el" e atat de bolnava incat, pentru ca el a vorbit cu mine,... l-a zgariat pe gat (asta cum 2-3 saptamani) si inca mai are semnul