| cristal_7578 a întrebat:

Cat de bune sunt cursurile eurocor? as vrea sa fac un curs manichiura-pedichiura insa nu stiu sigur cat de bune sunt, daca te poti angaja undeva cu acele diplome. a mai facut cineva cursuri la ei? cum vi se par?
mersi :*

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Din cate stiu la Eurocor inveti singura, ei iti trimit doar cursurile contra-cost.In Romania au fost contestate de autoritati aceste cursuri.Cum rezolvi problema practicii? Ca sa te angajezi trebuie sa dai o proba practica.