| anonim_4396 a întrebat:

Cat de inalta ar trebui sa fie "tipa perfecta" pentru un baiat? big grin
Poate nici nu exista asa ceva laughing
Dar nu strica sa ma informez tongue
Ehh, oricum, va rog, fara raspunsuri jignitoare etchee hee
Multumesc anticipat! ohappy

6 răspunsuri:
| FoXy a răspuns:

Pai ar trebui sa te gandesti putin: unui baiat de 1.60 iar sta bine cu o fata de 1.90? Sau unei fete de 1.50 iar sta bine cu un baiat de 2 m? Trebuie sa gandesti problema nu sa astepti mura in guratongue.

| urbanghost a răspuns:

Mie cand imi place o fata, nu conteaza ce inaltime are... oricum nici sa-mi vina pana la buric laughing

| Deer a răspuns:

@simple.girl
mersi de raspuns :}

| Deer a răspuns:

Valutzaa: cam la asa ceva ma gandeam si eu, insa cine stie thinking eram curioasa de alte opinii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu exista o anumita inaltime, totul depinde de cat de inalt este baiatul si ce fel de fete ii plac:mai inalte sau mai scunde decat elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu placere @Vanilla!winking